Ar esate patenkinti įmonės įvaizdžiu internete? Viskas prasideda nuo kontakto

Logotipų kūrimas


Logotipas yra svarbiausia ir įsimintiniausia įmonės įvaizdžio detalė. Logotipo dizainas turi didžiausią įtaką įmonės įvaizdžiui, todėl kuriant ar atnaujinant įmonės įvaizdį ar interneto svetainę reikia pradėti būtent nuo logotipo kūrimo. Logotipas turi būti sukurtas taip, kad patrauktų akį, būtų lengvai įsimenamas, keltų teigiamas asociacijas ir būtų suprantamas.

 Logotipas (dažnai vadinamas logo) – grafinis ženklas, kurį gali sudaryti:

• Specialus parinktas šriftas, su kuriuo užrašytas pavadinimas ar santrumpa (pvz., Google, CNN); Išskirtiniu šriftu užrašytas logotipas palieka savitą įspūdį. Pvz  šriftai panašūs į ranka užrašytą naudojami pabrėžti formalumą, subtilumą.  Stambesni šriftai stiprybės, jėgos įspūdį. Pasvirę šriftai suteikia judėsio įspūdį.
• Pavadinimas ar santrumpa, sudarantis visumą su grafiniu elementu ar simboliu (pvz., Vikipedija, UPS); logotipai sukurti naudojant grafikos elementą ir tekstinį užrašą. Tai dažniausiai pasitaikantis logotipo variantas. Tekstas su simboliu suteikia  daugiau aiškumo apie kompanijos veiklą.
• Grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santraupos (pvz., Apple obuolys) logotipose naudojami vaizdai, įvaizdžio formavimui. Daržniausiai tokius logotipus renkasi gerai žinomos įmonės. Norint, kad tokio tipo logotipas būtų efektyvus, jis turi būti iškart atpažįstamas, įsimintinas, logotipo asociacijos - teigiamos.

 Logotipo kūrimo etapai:

  • Kliento norų ir pageidavimų išsiaškinimas
  • Tikslinės rinkos nustatymas ir analizavimas
  • Logotipo koncepcijos piešimas ir pirmieji variantai
  • Pavyzdžių tobulinimas, detalių keitimas

Dažniausiai pirmas dėmesys tiek internetinėje erdvėje, tiek gyvenime, atkreipiamas į įmonės logotipą, todėl jis turi būti sukurtas profesionaliai, atspindėti kompanijos veiklą, puoselėjamas vertybes ir pasirinktą poziciją, savo formomis, spalvomis ir koncepcija primintų kompanijos siūlomas paslaugas ir produktus. Logotipo kūrimas - tai profesionalus, kūrybiškas ir orginalumo reikalaujantis darbas.

Logotipo/prekės ženklo sukūrimo kaina nuo 200Eur.