Ar esate patenkinti įmonės įvaizdžiu internete? Viskas prasideda nuo kontakto

IT sprendimai


Interneto svetainių kūrimaselektroninių parduotuvių kūrimas  ir jų vystymas yra pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis. Kurdami įvairaus sudėtingumo internetines svetaines naudojame mūsų imonės sukurtą turinio valdymo sistemą (TVS). Šios sistemos pagalba net ir iš išorės sudėtingai atrodantis puslapis tampa lengvai valdomas. Interneto svetainė - tai Jūsų įmonės arba parduodamo produkto veidas (vizitinė kortelė) internete, todėl labai svarbu, kad internetinė svetainė būtų sukurta laikantis interneto standartų, atrodytų patraukliai, o jos valdymas būtų aiškus ir paprastas.

Interneto svetainė - tai greičiausia ir viena iš efektyviausių priemonių pasiekti potencialius klientus. Pagal statistinius duomenis 90proc. Lietuvos kompiuterių vartotojų savo paiešką pradeda internete, todėl šie Kenneth Goldsmith pasakyti žodžiai  "Jeigu tavęs nėra internete, tai tavęs nėra niekur" puikiai atspindi internetinės svetainės svarbą. Kiekvienam, tiek dideliam, tiek mažam verslui ar asmeniniam naudojimui galime pasiūlyti įvairaus sudėtingumo internetinius projektus. Turime patirties kuriant tiek nedideles, reprezentacines svetaines, tiek didelius interaktyvius interneto svetainių projektus.

 

Interneto svetainių tipai:

  • Reprezentacinio stiliaus internetinė svetainė (tai Jūsų asmeninė ar įmonės vizitinė kortelė internete, kuri reklamuoja įmonės teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus, reprezentacinio stiliaus svetainėje informacija statinė, keičiama retai, nes joje nėra turinio valdymo sistemos).
  • Internetinė svetainė (tai internetinis portalas, kurio informacija yra dinaminė, keičiama, atnaujinama turinio valdymo sistemos (TVS) pagalba, Jūs galite lengvai keisti tekstus, nuotraukas, pridėti naujus meniu punktus ir kt.).
  • Elektroninė parduotuvė (prekių katalogas su galimybe įsigyti prekes ar paslaugas internetu. Elektroninėje parduotuvėje su įdiegta turinio valdymo sistema (TVS) galėsite atnaujinti svetainės turinį, pridėti naujų prekių, keisti tekstus, redaguoti nuotraukas, pridėti naujus meniu punktus ir kt.).
  • Specifinis interneto projektas (jeigu jūsų įsivaizduojamas internetinis projektas neatitinka aukščiau išvardytų interneto svetainių tipų, tai bus specifinis interneto projektas. Tai neapibrėžto turinio nestandartinė interneto svetainė, kuri kuriama pagal specialius pageidavimus).

Visos mūsų įmonės kuriamos interneto svetainės pasižymi savitu stiliumi, mes nenaudojame jokių šablonų, kekvieną kartą kurdami internetinę svetainę atsižvelgiame į Jūsų norus bei pageidavimus.

 

Interneto svetainės pagrindinė paskirtis - įmonės produkto, paslaugos pristatymas ar pardavimas interneto vartotojams.

Mūsų paslaugos: